תביעות מול המוסד לביטוח הלאומי

המוסד לביטוח לאומי הוא גוף גדול, מורכב ומסורבל שהבירוקרטיה בו היא אינסופית.

דרישותיהם החוזרות ונשנות למילוי טפסים ארוכים ומתישים, להשלמת מסמכים, שכבר הומצאו, לביצוע בדיקות שכבר בוצעו, עלולות לתסכל ולייאש. בשביל זה אנחנו כאן! כדי לנהל עבורכם את ההליך מולם, כדי לחסוך מכם את הבירוקרטיה, את הייאוש והתסכול.

אנו מייצגים את לקוחותינו במספר תחומים מול המוסד לביטוח לאומי

נכות כללית

קצבת נכות כללית היא קצבה חודשית המשולמת למי שעקב נכות גופנית, שכלית או נפשית נפגע או צומצם כושר השתכרותו ב-50% לפחות וכן, לעקרת בית שכושרה לתפקד במשק בית נפגע ב-50% לפחות.

לקצבת נכות כללית יש מספר כללים ראשוניים:

  1. תושב ישראל שמלאו לו 18 שנים.
  2. מי שלא עובד או שהכנסתו נמוכה ב- 60% לפחות מהשכר הממוצע במשק (נכון לחודש 01/18).
  3. מי שועדה רפואית קבעה כי נותרה לו נכות רפואית משוקללת בשיעור של 60% לפחות או מי שסובל ממספר בעיות רפואיות ובגין אחת מהן נקבעה נכות בשיעור של 25% – במצב כזה הזכאות תינתן גם למי שנכותו המשוקללת היא  40%.
  4. מי שהכנסתו ויכולתו להתפרנס ירדה ב-50% לפחות, והוועדה הרפואית או פקיד התביעות קבעו לו דרגת אי כושר בשיעור של 60%, 65%, 74% או 100%.
מימוש זכויות רפואיות

בהגשת תביעה לקבלת קצבת נכות כללית יש לכלול את כל המחלות והפגיעות שמגיש התביעה סובל מהן, מאחר ולכל נכות שתקבע, יכולה להיות השפעה משמעותית על התוצאה הסופית, היינו קבלת הקצבה או שלילתה.

אתם חושבים שאתם זכאים לקצבת נכות כללית? אתם לא בטוחים? אתם חוששים להתחיל בהליך לבד? פנו אלינו ואנו נדאג לייצג אתכם עד לקבלת מלוא הפיצוי המגיע לכם!

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!