תביעות ביטוח

תביעת ביטוח היא הליך בו בעל פוליסה או מוטבים בפוליסה (בדרך כלל יורשים) תובעים מחברת הביטוח את מימוש זכויותיהם בהתאם לתנאי הפוליסה. רובנו רוכשים פוליסות ביטוח תקווה שלא נשתמש בהן, אך בשאיפה שיהוו עבורנו סוג של רשת ביטחון במידת הצורך.

תביעת ביטוח היא רגע המבחן, בו מבקשים להפעיל את פוליסת הביטוח ולקבל מכוחה פיצוי. ישנם סוגים רבים ומגוונים של פוליסות ביטוח, לרבות ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, ביטוח בריאותי, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח צד שלישי, ביטוח חבות מעסיקים ועוד.

למשרדנו ניסיון עשיר בייצוג תובעים פרטיים ומוסדיים בתביעות ביטוח, על סוגיהן.

מהי פוליסת תאונות אישיות? זוהי פוליסת ביטוח שאדם עושה במסגרת פרטית או במסגרת עבודתו. בפוליסה זו קיימים מספר כיסויים ביטוחיים, למשל פיצוי חד פעמי בגין שברים, פיצוי בגין נכות מתאונה, פיצוי בגין מוות, פיצוי בגין אובדן כושר עבודה וכו’.

מהי פוליסת סיעוד? זוהי פוליסה הנערכת באופן פרטי או במסגרת קופת חולים או במסגרת העבודה, במסגרתה קיים פיצוי למקרה בו אדם הופך לסיעודי וזקוק לטיפול סיעודי. ישנם סוגים רבים ושונים של פוליסה זו. הסוג השכיח ביותר הוא פוליסת סיעוד הנערכת במסגרת קופות החולים.

מהי פוליסת אובדן כושר עבודה?  זהו כיסוי הנערך, על פי רוב, במסגרת הפנסיה או ביטוח המנהלים (ניתן לרכוש כיסוי כזה גם באופן פרטי), במסגרתם קיים פיצוי במקרה בו אדם איבד את יכולתו לעבוד ולהשתכר. לרוב הפיצוי בפוליסה זו הוא בשיעור של 75% מהשכר הבסיסי.

מהי פוליסת חבות מעבידים? זוהי פוליסה שכל מעביד אמור לרכוש, במסגרתה קיים כיסוי לתאונות ונזקים הנגרמים לעובד במהלך ובמסגרת העבודה, בשל רשלנותו של המעביד.

תביעות ביטוח - עורך דין מחזיק מסמכים

במהלך השנים משרדנו הגיש אלפי תביעות ביטוח ואף למעלה מכך, אשר כללו, בין היתר, תביעות בגין אובדן כושר עבודה, תביעות סיעוד, תביעות חבות מעבידים, תביעות צד שלישי, תביעות על פי ביטוח דירה, תביעות על פי ביטוח בריאות, תביעות על פי ביטוח חיים וכיוצ”ב.

אתם חושבים, אך לא בטוחים, שמגיע לכם פיצוי על פי פוליסה? פנו אלינו לייעוץ ראשוני.

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!