עברת טיפולי שיניים קשים שהתבררו כמיוצרים ולא יעילים?

כולנו, או לפחות רובנו הגדול, מבקרים רבות אצל רופאי השיניים, בין אם לצורך ביקורת ובין אם לצורך טיפול. טיפולי השיניים יכולים להיות הליכים רפואיים הכרחיים למשל עקירות, סתימות טיפולי שורש ושיקום הפה או טיפולים אלקטיביים, שאנו מבצעים מבחירה, כמו יישור שיניים (אורטודנטיה),  הלבנת שיניים ועוד.

לא אחת, גם בסיום הטיפול הרפואי, התוצאה אינה מושגת. פעמים רבות, התוצאה אינה מושגת ואף נגרם נזק, כתוצאה מהטיפול.

יובהר כי לא כל כישלון בהשגת התוצאה מהווה טיפול רשלני, שכן לעיתים סיכויי ההצלחה אינם גבוהים מלכתחילה או שתנאי הפה אינם מאפשרים השגת התוצאה.

ישנם מקרים, במסגרתם בוצעו טיפולי שיניים מיותרים אשר את הנזקים שהותירו טיפולים אלו אף לא ניתן לתקן בטיפולים נוספים.

מקרים רבים של טיפולים כושלים נגרמים כתוצאה מרשלנות רפואית של רופא השיניים עקב ביצוע טיפול לא נכון או טיפול מיותר או כשל בביצוע הטיפול הנובע מחוסר מיומנות של הרופא או מסיבות רבות אחרות.

בבואנו לבחון אם טיפול שיניים כושל הנו טיפול רשלני אנו מתייעצים עם מומחים בתחום רפואת השיניים המייעצים לנו. במידה ועל פי ייעוץ שהתקבל מדובר ברשלנות רפואית מוגשת תביעה לביהמ”ש אליה מצורפת חוות הדעת של המומחה המפרטת את הרשלנות ואת הנזק שנותר בעקבותיה.

עברתם טיפול שיניים מיותר? עברתם טיפולי שיניים ארוכים וכואבים אשר לא שיפרו את מצבכם הרפואי? פנו אלינו ואנו נדאג להגשת תביעה מטעמכם, במידה ואכן מדובר בטיפול שיניים רשלני.

 

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!