רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הפכו להיות מאוד שכיחים בעשורים האחרונים. חלקם מורכבים יותר כמו ניתוחי שאיבת שומן, או ניתוחים להגדלת או הקטנת שדיים וחלקם פשוטים יותר כמו ניתוחי אף. אך ניתוח הוא ניתוח ומעצם טיבו הוא כרוך בהרדמה כללית ובהתערבות רפואית, ולעיתים נותרים נזקים משמעותיים ובלתי הפיכים.

ישנן גם התערבויות פלסטיות מורכבות פחות כמו ניתוחי לייזר לתיקון הראיה, הזרקת בוטוקס, טיפולי לייזר להסרת שיער וכו’. אמנם במקרים אלו אין צורך בהרדמה כללית, אך גם טיפולים אלו, אם הם לא מבוצעים בצורה לא מקצועית או על ידי בעל מקצוע שאינו מתאים או אינו מתמצה בתחום, יכולים להותיר נזק בלתי הפיך.

משרדנו ייצג בחורה צעירה וצנומה, שבקשה לעבור ניתוח למתיחת הבטן, לאחר לידת תאומים. הלקוחה היתה רזה מאוד וחודשים ספורים בלבד לאחר הלידה.

הרופא אשר ניתח אותה, בעלות של עשרות אלפי שקלים, לא הסביר לה את המשמעויות בביצוע הניתוח בהתחשב במבנה גופה הצנום.

בתום הניתוח ולאחר שהרופא הסיר את החבישות, גילתה הצעירה לתדהמתה כי נותרה לה על הבטן צלקת בצורת עוגן. כשהיא פנתה לרופא ושאלה אותו לפשר הצלקת וכן, הטיחה בו כי לא נאמר לה דבר לגבי צלקת מכוערת ובולטת כמו זו שנותרה לה, הוא השיב לה כי לאחר חיתוך עודפי העור, לא נותר לו מספיק עור לתפירת הבטן ולכן, בלית ברירה, נאלץ להותיר את הצלקת המכוערת.

הוגשה בשם הצעירה תביעה לבית המשפט ובמהלך ניהולה ולאורך כל הדרך, הרופא המנתח הכחיש את רשלנותו ואת אחריותו להותרת הצלקת המכוערת.

בפסק הדין  ביקרה השופטת את התנהלותו של המנתח ופסקה לתובע פיצוי משמעותי.

עברתם ניתוח פלסטי ונותר לכם נזק בלתי הפיך? פנו אלינו ואנו נדאג כי תקבלו את הפיצוי המגיע לכם!

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!