רשלנות רפואית

“רשלנות רפואית” היא מושג כולל למקרים בהם ניתן טיפול רפואי או פארא רפואי תוך התרשלות או סטייה מסטנדרט טיפולי מקובל וסביר, אשר גרמו נזק למטופל.

רשלנות רפואית יכולה להתרחש בכל תחומי הרפואה וגם בתחומים המשיקים לרפואה, לרבות רפואה אלטרנטיבית, טיפולי פיזיותרפיה, עיסוי רפואי וכיוצ”ב.

משרדנו עוסק שנים רבות בייצוג תובעים בתביעות אשר הוגשו בגין רשלנות רפואית במגוון רחב של תחומים.

כך למשל, הגשנו תביעות רבות בגין התרשלות במהלך לידה, אשר גרמה לפגיעות אורטופדיות או לפגיעות נוירולוגיות קשות, לרבות פיגור קשה.

הגשנו תביעות בגין רשלנות באבחון גנטי. משפחות אשר פנו לביצוע אבחון גנטי לפני הריון או במהלך תחילת ההריון, הומלץ להם על ביצוע בדיקות מסוימות וצוין מפורשות כי לא מומלץ לבצע בדיקות אחרות. לבסוף, נולד עובר הסובל מאותם פגמים אשר ניתן היה לאתר בבדיקות אשר לא הומלצו. המכון הגנטי לא הותיר בפני המשפחה את זכות הבחירה אם לבצע את הבדיקות הגנטיות או לא, אלא בחר עבורם. חלק מהתביעות הסתיימו בפיצוי גבוה למשפחות וחלקן עדיין מתנהלות.

בנוסף, הגשנו תביעות בגין ניתוחים פלסטיים, במסגרתם בוצע טיפול רפואי או ניתוחי כושל ו/או לא מקצועי או שהובטחה תוצאה אחת והושגה אחרת לגמרי.

עוד הגשנו תביעות בגין רשלנות באבחון בבדיקות הריון. מומים עובריים קשים לא אובחנו בסקירות הריון ונולדו עוברים עם מחלות קשות, אשר חייבו ניתוחים בגיל ימים ספורים והותירו נכות קשה ומשמעותית.

איש על כסא גלגלים - רשלנות רפואית

בנוסף, אנו מטפלים בתביעות בגין רשלנות באבחון מחלות, כגון סרטן אצל מבוגרים וילדים או רשלנות באבחון מחלות אשר הטיפול בהן הנו פשוט, אולם האיחור באבחון גרם לסיבוכים או נכויות עם השלכות עתידיות ארוכות טווח.

אתם סבורים כי בוצע בכם טיפול רפואי, פארא רפואי או ניתוחי רשלני? אתם לא בטוחים שיש את מי לתבוע? פנו אלינו לייעוץ ראשוני.

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!