נפלת ברחוב ואתה לא יודע אם מגיע לך פיצוי?

רובנו הולכים ברחוב על בסיס יומיומי ולעיתים אף מספר פעמים ביום. לעיתים, הליכה יומית ברחוב, פעולה שגרתית לחלוטין, מסתיימת בתאונה או בפציעה.

התאונות השכיחות ביותר ברחוב מתרחשות עקב נפילה או מעידה הנגרמות כתוצאה ממכשול בדרך, מפגם – נסתר או גלוי – במדרכה או בכביש וכו’.

סוג נוסף של תאונות ברחוב מתרחש בעקבות התקלות בחפצים, כגון שילוט , מכשול ועוד. ישנן תאונות שמתרחשות גם עקב נפילות פתאומיות של עמודים, תמרורים, עצים ועוד…

אם הלכתם לתומכם ברחוב ונפגעתם כתוצאה ממכשול כלשהו, יתכן ואתם זכאים לפיצוי.

כיצד עליכם לפעול?

ראשית, דאגו לתיעוד האירוע. פנו לקבלת טיפול רפואי וציינו בפני הגורם הרפואי, באופן מפורש, מהו הגורם לתאונה ולפציעה. דאגו לקבלת סיכום ביקור רפואי או סיכום אשפוז ושימרו עליו.

אם היו לתאונה עדי ראיה, דאגו לקבל את פרטי ההתקשרות עימם.

במקביל – דאגו לצילום המפגע שגרם לפציעתכם. אם אינכם יכולים לצלם את המפגע, עקב הפציעה, דאגו כי אדם אחר, מטעמכם, יתעד את מיקום התאונה ואת המפגע שגרם לתאונה.

במקרה שלך תאונה ברחוב, מומלץ לפנות בהקדם, ככל שניתן, להתייעצות עם עו”ד המתמחה בנזקי גוף, אשר ידריך וינחה אתכם לגבי ההתנהלות.

משרדנו ייצג מאות תובעים אשר נפגעו בתאונות ברחוב, רובם נפגעו עקב מכשול, בור, שבר או בליטה בכביש או במדרכה. חלקם נפגעו עקב תמרורים שעפו לכיוונם במפתיע וישנם אף מקרים של עמודי תאורה שנפלו בפתאומיות, עקב רוח חזקה ו/או בשל תחזוקה לקויה של העיריה וגרמו לפגיעות קשות ביותר.

נפגעתם בתאונה ברחוב, אתם לא יודעים אם אתם זכאים לפיצוי? פנו אלינו ואנו נדאג כי תקבלו את הפיצוי המקסימלי המגיע אליכם.

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!