מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות הוא שם כולל לזכאותו של כל אדם לממש את המגיע לו מפוליסת ביטוח הקיימות על שמו, מביטוח לאומי, ממשרד הבריאות ומכל גוף אחר.מימוש זכויות רפואיות

למשרדנו ניסיון רב במימוש זכויות רפואיות עבור אלפי לקוחות, משך שנים רבות. הטיפול במימוש הזכויות הרפואיות מתבצע על ידי עורך דין מומחה בתחום,  אשר מלווה את הלקוח לאורך כל ההליך, לרבות ייצוגו בועדות רפואיות בביטוח לאומי, מול הרשויות ומול הגורמים השונים כמו חברות הביטוח וקרנות הפנסיה. אנו מלווים את לקוחותינו ומסייעים להם להילחם בבירוקרטיה של המוסדות השונים וחברות הביטוח.

תהליך מימוש הזכויות הרפואיות מחולק למספר שלבים:

  1. תחילה מתקיימת פגישה בלתי מחייבת בין הלקוח לבין עורך דין ממשרדנו, במהלכה מתקבלת מלוא האינפורמציה הרפואית והעובדתית על מצבו.
  2. לאחר פתיחת התיק, עורך דין אחד או יותר ממשרדנו עוברים בשנית על מלוא התיק. לאחר בחינת התיק מופנה הלקוח לבדיקות נוספות כלל שהדבר נדרש ובמקביל – אנו פועלים לאיסוף מלוא התיקים הרפואיים, ככל שחסרים מסמכים רפואיים. לאחר השלמת המסמכים הרפואיים אנו עורכים התייעצות עם מומחים רפואיים, עמם אנו עובדים, בתחומים הרלבנטיים.
  3. לאחר מכן התביעה מוגשת לביטוח לאומי, לבית המשפט או לחברת הביטוח, הכל בהתאם לנסיבות העובדתיות של כל לקוח.
  4. אם מדובר בתביעה לביטוח לאומי ו/או לחברת ביטוח/ קרן פנסיה, אנו מתלווים ללקוחות לועדות הרפואיות ומייצגים אותם בפני הועדות הרפואיות.
  5. ככל שנדרש להגיש ערר על הקביעה, אנו מגישים ערר מפורט וכמובן, מייצגים את הלקוח גם בפני ערכאה זו.
  6. משרדנו מטפל בלקוח עד לתום ההליכים ולקבלת מלוא הפיצויים המגיעים לו מכל הגורמים.

יודגש כי לאורך כל הדרך הטיפול מתבצע אך ורק על ידי עורכי דין מומחים בתחום.

קצבת-ילד-נכה
קצבת ניידות
פטור-ממס-הכנסה
תביעת סיעוד
זכויותיה-של-ידועה-בציבור

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!