הגשת תביעה לביטוח לאומי ונדחית?

מדי יום ביומו מוגשות למוסד לביטוח לאומי אלפי תביעות חדשות ואף יותר מכך.

חלק גדול מהתביעות מוגשות ללא ייצוג ו/או ליווי של עו”ד המתמחה בתחום. התביעות מוגשות באופן לא מסודר, ללא תיק רפואי מלא, ללא פירוט מלא ולפיכך, רובן נדחות על ידי המוסד לביטוח לאומי.

חלק גדול מהאנשים מקבלים את “גזירת” הביטוח הלאומי, אשר דחה את תביעתם ומוותרים על ידי כך על זכויות רבות המגיעות להם ועל קצבאות בשווי של אלפי שקלים בחודש.

כאשר משרדנו, המתמחה בייצוג בתביעות נגד ביטוח לאומי, מייצג את לקוחותיו נגד המוסד אנו מגישים תיק מסודר, מלא ומפורט. אם המוסד לביטוח לאומי דוחה את תביעת הלקוח, אנו נלחמים עבורו עד לקבלת מלוא זכויותיו.

משרדנו ייצג אלמנה הסובלת ממגוון מחלות אשר אינן מאפשרות לה לעבוד. במסגרת תביעה שהיא הגישה – באופן עצמאי – לביטוח לאומי היא נדחתה ונטען כי היא יכולה לעבוד ולהתפרנס. האישה היתה חסרת הכנסה וללא כל יכולת לעבוד ולפרנס את עצמה.

לאחר שהנ”ל פנתה למשרדנו, הגשנו תביעה מחודשת, ליווינו את הלקוחה לוועדות רפואיות רבות והגשנו ערר על החלטות הועדה אשר סברנו שקיפחו אותה.

לבסוף, הוכרה הלקוחה כמי שאבדה את כושר עבודתה לצמיתו וכן, הגשנו עבורה תביעה לקבלת קצבת שירותים מיוחדים אשר התקבלה. 

כיום, מקבלת הלקוחה קצבת נכות כללית וקצבת שירותים מיוחדים בסך של למעלה מ- 5,000 ₪, מדי חודש בחודשו.

אם אתם לא בטוחים שאתם זכאים לקצבת נכות כללית או שנדחיתם על ידי מוסד לביטוח לאומי? אל תרימו ידיים, פנו אלינו ואנו נפעל לקבלת הקצבה עבורכם!

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!